Nasza oferta

Squash

Kortów
Rozegranych turniejów
Aktywnych graczy
Zużytych piłek

Squash


Pochodzenie tego sportu to XIX w Anglia. I głównie polega na odbijaniu przez dwóch zawodników piłkę o ścianę. Dbając przy tym by sobie nie przeszkadzać. Gramy do 3 wygranych setów każdy z nich do 11 pkt. Grono graczy, których liczbę Polska Federacja Squasha ocenia obecnie na 20 000. Na świecie squash uprawia ponad 20 mln ludzi ze 175 krajów. Squash został uznany za najzdrowszy sport przez redakcję magazynu Forbes. Wygrał rywalizację między innymi z wiosłowaniem, pływaniem, wspinaczką i jazdą na rowerze. Ranking przygotowano na podstawie wyników ankiety przeprowadzonej wśród trenerów, fizjologów i zawodników. Obliczono również, że podczas godzinnej intensywnej gry można spalić nawet do 1000 kcal.

Badminton

Korty
Turniejów
km/h
Prędkość lotki
Najpopularniejszy sport

Badminton


To gra gdzie dwie drużyny (jedno lub dwuosobowe) grając na boisku zdobywają punkty poprzez umieszczenie lotki w polu przeciwnika za pomocą rakietki.. Trudno jest jednoznacznie określić genezę badmintona na świecie. W pozostałościach dawnej cywilizacji azteckiej i chińskiej spotyka się rysunki, przedstawiające grę przypominającą badminton, co świadczy o tym, iż w różnej postaci ta forma aktywności fizycznej była znana od wielu tysięcy lat prawie na wszystkich kontynentach.Gra toczy się do czasu, gdy któraś ze stron wygra dwa sety. Zdobycie seta następuje po uzyskaniu 21 punktów (o ile wiąże się to z co najmniej dwupunktową przewagą, chyba że punktacja sięgnie 30). Zwycięzcy seta rozpoczynają dalszą część gry serwując.

Tenis stołowy

km/h
Prędkość piłki
obr/s
Rotacja podkręconej piłeczki
Rozdanych medali
h
Na kortach

Tenis stołowy


Tenis stołowy (znany też jako ping-pong) – gra, w której uczestniczą 2 (gra pojedyncza – singel) lub 4 osoby (gra podwójna – debel, mikst), polegająca na odbijaniu piłeczki rakietką tak, by przeleciała nad siatką lub obok siatki na drugą połowę stołu. Piłeczka może uderzyć o stół tylko raz (na połowie przeciwnika), niedozwolone jest odbijanie piłeczki z powietrza, tak jak to ma miejsce w tenisie. Punkty przyznawane są m.in. za uderzenia, których przeciwnik nie odebrał. Tenis stołowy jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, biorąc pod uwagę liczbę zawodników uprawiających ten sport.

Półkolonie

Dzieci
Mini turniejów
Rozdanych medali
Turnusów

Wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne.

Półkolonie sportowe


Wakacje to czas odpoczynku i urlopów, jednak wielu spośród pracujących rodziców może mieć problem z organizacja opieki i zarazem atrakcji dziecku podczas swojego pobytu w pracy. W myśl zbliżającego się lata, warto pomyśleć o zapisaniu pociechy na półkolonie sportowe w naszym klubie, które będą trafionym pomysłem na spędzenie wolnych miesięcy wśród rówieśników, pod okiem profesjonalnej i doświadczonej kadry.

Serwis rakiet

Naprawionych rakiet
m
Zużytych naciągów
Owijek
Grometów

Serwis rakiet


Dobór naciągu to indywidualna sprawa każdego gracza. Pomożemy Ci podjąć odpowiednią decyzję, która sprawi, że gra będzie jeszcze większą przyjemnością.